KPPSP Radziejów

Wypadek w Osięcinach


30 października 2018 r. 09:19
Wypadek w Osięcinach

W dniu 29 października 2018 roku w miejscowości Osięciny powiat radziejowski doszło do wypadku drogowego. Powiatowe Stanowisko Kierowania w Radziejowie otrzymało zgłoszenie o godz. 14.19. Na miejsce zdarzenia zadysponowano służby ratownicze.

Po przyjeżdzie na miejsce zdarzenia zastępów zastano dwa pojazdy (osobowy i ciężarowy), które uległy zderzeniu na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą powiatową. W samochodzie osobowym znajdowała się uwięziona kobieta, dwoje dzieci, które podróżowały z kobietą, były pod opieką ratowników medycznych. Działania zastępów polegały na wykonaniu dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych do poszkodowanej, którą ewakuowano z pojazdu. Osoby poszkodowane zostały zabrane przez zespoły ratownictwa medyczne  do szpitala. Droga wojewódzka i powiatowa była nieprzejezdna. Zabezpieczono miejsce zdarzenia.

W akcji brały udział: zastępy z JRG Radziejów GLBA 1/2,5/2 IVECO, GBA 2/16, Slop Nissan NAVARA oraz samochód ratowniczo-gaśniczy z OSP Osięciny 2,5/16/4, Policja, Pogotowie Ratunkowe (trzy zespoły).

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kampania społeczna "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Czad i ogień - obudź czujność

Czad i ogień - obudź czujność

Kampania społeczna "Czad i ogień - obudź czujność"

STOP pożarom traw

STOP pożarom traw

Kampania "STOP pożarom traw"

Enova365

KPPSP Radziejów
88-200 Radziejów, ul. Szpitalna 17
kppsp_radziejow@kujawy.psp.gov.pl
Tel/Fax +48 54 285 45 48

Numer alarmowy
998 lub 112