KPPSP Radziejów

Wypadek drogowy na skrzyżowaniu drogi krajowej z wojewódzką w Radziejowie


16 listopada 2017 r. 01:25
Wypadek drogowy na skrzyżowaniu drogi krajowej z wojewódzką w Radziejowie

W dniu 16 listopada 2017 roku na skrzyżowaniu drogi krajowej DK 62 z drogą wojewódzką DW 266 w miejscowości Radziejów doszło do wypadku drogowego. Powiatowe Stanowisko Kierowania otrzymało zgłoszenie o godz. 11.17. Po przybyciu zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono zderzenie pojazdu ciężarowego z samochodem osobowym.

Samochodem marki Opel Corsa podróźowały dwie kobiety, które znajdowały się w pojeździe. Kierowca samochodu ciężarowego marki SCANIA znajdował się na zewnątrz pojazdu. Strażacy przystapili do wydobycia z wraku pojazdu dwóch kobiet bez oznak życia. Na miejsce działań przybył Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. Przystapiono do natychmiastowej resuscytacji obu kobiet. Policja zorganizowała objazd. Po trwającej kilkadziesiąt minut akcji reanimacyjnej obecny na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon obu kobiet.Następnie odłączono akumulatory, zebrano wycieki pokolizyjne z jezdni przy pomocy sorbentu i zabezpieczono miejsce zdarzenia.

W akcji brały udział: dwa zastępy z JRG Radziejów GLBA 1/2,5, GBA 2/16 i jeden zastęp z OSP Radziejów GLBA 1/2,5/2, dwa SLRR z JRG Radziejów oraz policja i pogotowie ratunkowe.

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kampania społeczna "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Czad i ogień - obudź czujność

Czad i ogień - obudź czujność

Kampania społeczna "Czad i ogień - obudź czujność"

STOP pożarom traw

STOP pożarom traw

Kampania "STOP pożarom traw"

Enova365

KPPSP Radziejów
88-200 Radziejów, ul. Szpitalna 17
kppsp_radziejow@kujawy.psp.gov.pl
Tel/Fax +48 54 285 45 48

Numer alarmowy
998 lub 112