KPPSP Radziejów

Uroczyste pożegnanie funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku


2 marca 2018 r. 01:23
Uroczyste pożegnanie funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku

W dniu 27 lutego 2018 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Radziejowie odbyło się uroczyste pożegnanie trzech funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku mł. bryg. Tomasza Prusaka, mł. bryg. Mariusza Szareckiego i st. ogn. Waldemara Kemparę.

 

Mł. bryg. Tomasz Prusak swoją przygodę z pożarnictwem rozpoczął 1 maja 1998 roku w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kuj. jako dowódca sekcji. Po reformie organizacyjnej kraju z dniem 1 styczna 1999 roku przeniósł się do nowo powstałej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie zajmując następujące stanowiska: dowódcy sekcji i dowódcy zmiany.

Mł. bryg. Tomasz Prusak przez wiele lat pełnił służbę jako dowódca zmiany. Dał się poznać z jak najlepszej strony. Był funkcjonariuszem zaangażowanym w wykonywanie powierzonych mu zadań, odpowiedzialny i sumienny. Wielokrotnie narażał życie i zdrowie w działaniach ratowniczych.

 

Mł. bryg. Mariusz Szarecki służbę rozpoczął 1 czerwca 1996 roku jako starszy ratownik w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, z dniem 1 stycznia 1998 roku został powołany na stanowisko dowódcy zastępu. Po reformie administracyjnej kraju zostaje przeniesiony z dniem 1 stycznia 1999 r. do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie, gdzie pełnił służbę na następującch stanowiskach: dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, kierownika sekcji kwatermistrzowsko-technicznej.

Mł. bryg. Mariusz Szarecki był sumiennym i odpowiedzialnym funkcjonariuszem. Wykonywał z zaangażowaniem powierzone mu obowiązki. Dał się poznać z jak najlepszej strony angażując się w rozbudowę komendy i pozyskanie specjalistycznego sprzętu ratowniczo-gaśniczego.

 

St. ogn. Waldemar Kempara służbę rozpoczął w dniu 15 września 1997 roku w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawski na stanowisku stażysta. Z dniem 1 stycznia 1999 roku został przeniesiony do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie, w której pełnił służbę na następujących stanowiskach służbowych: młodszy ratownik, ratownik, starszy ratownik, operator sprzętu specjalnego, starszy operator sprzętu specjalnego.

Był funkcjonariuszem zaangażowanym w wykonywanie powierzonych mu zadań, odpowiedzialnym i sumiennym, wielokrotnie narażał życie i zdrowie w działaniach ratowniczych.

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kampania społeczna "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Czad i ogień - obudź czujność

Czad i ogień - obudź czujność

Kampania społeczna "Czad i ogień - obudź czujność"

STOP pożarom traw

STOP pożarom traw

Kampania "STOP pożarom traw"

Enova365

KPPSP Radziejów
88-200 Radziejów, ul. Szpitalna 17
kppsp_radziejow@kujawy.psp.gov.pl
Tel/Fax +48 54 285 45 48

Numer alarmowy
998 lub 112